ROYALOHM TC0650F750JT5J | Резистор: thin film; SMD; 1206; 75Ом; 250мВт; ±1%; TC; 200В; 50ppm/°C
TC0650F750JT5J
- Виробник: ROYALOHM
- Модель: TC0650F750JT5J
- Наявність: 2-3 Days
Мінімальна кількість для замовлення: 5000